Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/londynska-real.com/includes/menu.inc).

Fototapeta - největší hit poslední doby, který překvapí každého milovníka pěkných interiérů

  • Posted on: 3 May 2019
  • By: addmean
Sníš o výjimečném interiéru? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád svěží dekorační předměty a zajímavé bytové doplňky? Fototapety určitě Tě nadchnou!


Co to jsou fototapety a kde je možné je je sehnat?


fototapety do ložnice
Author: Pixers
Source: Pixers


Pod pojmem "fototapety" se skrývají velkoformatové fotografie, nebo grafické motivy natištěné na papírovém, nebo vliesovém základě, které fungují jako typické tapety. V poslední době obrovský úspěch u českých zákazníků mají zmíněné vliesové fototapety. Jejich lepení je totiž velmi jednoduche - lepidlo se nanáší pouze na stěnu. Kromě toho tento typ fototapet je omyvatelný, trvalý a mnohem odolnější proti oděrům než tradiční papír, což je velmi důležité v případě fototapety do koupelny. Fototapety jsou vhodné pro různé druhy povrchu: zeď, betonové panely či sádrokarton. Obrovským kladem fototapet je také pestrost barev, vzorů a motivů. V obchodech s bytovými dekoracemi a tiskarnách zaměřených na velkoformátový tisk najdeme tisíce různých fototapet - stačí zvolit místnost a najít k ní vhodný vzor.


Nejpopulárnější vzory fototapet
fototapety do koupelny
Source: http://www.sxc.hu/


Fototapety mají mnoho přednosti. Dokážou oživit každý pokoj, opticky zvětšit prostor, anebo úplně změnit atmosféru našeho bydlení. Pokud uvažujeme o nákupu fototapety, musíme pečlivě vybrat její materiál a motiv. Fototapety do ložnice měly by být elegantní, laděné do teplých barev.Jemný vzor a odstíny šedé, bledomodré či světle žluté barvy určitě změní naší ložnici v opravdovou odpočinkovou místnost - demural.cz.


V případě, že chceme koupit fototapetu do kuchyně můžeme vybrat něco výraznějšího. V nabídce kamenných a Internetových obchodů jsou stovky fototapet s kvetinovými motivy ve šťavnatých barvách. Do kuchyně se také hodí fototapety se vzorem jídla.