Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/londynska-real.com/includes/menu.inc).

Jak hned získat hezký vzhled nového interiéru

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Mít hezký a jedinečný prostor nemusí znamenát travení mnoha dnů na nákupech vybavení a dekorativních doplňků. Nyní už kratce po podstátní výmalbě zdí každý může mít čarovnou výzdobu, po jež stáčí jen vybrat krásný nábytek a ostatní vybavení. Moderní dekorace umožňují hned a snadně získat na stěnách hezké, ve velkých rozměrech a velice odolné fotky.

Fototapety je typ tapet, jež – díky použití velmi hodnoceného, moderního tisku – tvoří spojitý celek ve tvaru jakési grafiky. Na fototapetách se může nacházet skoro všechno, co si zvolí zákazník - např. pozoruhodné fotky krajin, makrofotografie přírody nebo jakési oblíbené motivy. Díky tomu zákazník může stabilně vyzdobit interiér hezkou, velkoplošnou a odolnou vůči špíně fotkou, bez žádného plexiskla anebo rozdílu v texturách. Můžou zároveň krýt celou zeď nějakém motivem nebo dávat subtilní, menší vzorek pouze na žádanou část stěny. Rozhodnutí záleží hlavně na ploše interiéru, jeho typu a vkusu zákazníka.fototapety
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Během volby vzoru a barev nejlépe vědět, že současně docela módní jsou tapety, které ukázují různorodé textury, např. mahagonového dřeva, cihelní zdi, dřevní kůry buď mramoru. Je to výzdobný, a zároveň velmi pozoruhodný způsob , díky kterému interiér může vypadát krásně a elegantně. Velké množství příkladů kompletních aranžmá interiérů s fototapetámi je možné nalézt na internetu – je to velmi skvělý nápad, jestli někdo chce zočit, jak fototapety na stěnu vypadajou prakticky.

Kromě ohromné svobody vzoru, moderní tapety umožňují také samostátné nalepení na zeď. Vidět nabídku fototapet. Jsou to takzvané samolepící tapety, které rovněž můžou vlastnit tvar ve velkém rozměru fotky, a zezadu mají vrstvu tapetového lepidla. Tyto tapety dobré patří k dekoracím typu „do-it-yourself“, co rozhodně pokáždé umožńuje větší samostátnost během obnovy bytu anebo ostatního interiéru. Ovlivňuje to rovněž cenu obnovy interiéru – možnost ušetření ni je větší, protože nejsou nezbytné dodateční služby. Jestli dekorování zdí probíhá úspěšně a perfektně, účinky jsou opravdu okouzlující – určitě to plátí, závěřit vlastnostem nejvýznámějších, doporučených dekoračních doplňků.