Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/londynska-real.com/includes/menu.inc).

Krásné a jedinečné dekorace na stěn

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
Teď je celá řáda způsobů na neobvyklou metamorfózu interiéru a jiných prostorů, ale nekaždý ví, jaký je v daným prostoru nejlepší. Je to možné díky stejné anebo kontrastující bárvě stěn anebo podobnému designu nábytku, ale určitě stojí to za to, rovněž se soustředit na dekorace na zeď. Přes své zdání dekorace a dekorační přílohy nejsou jen harampádí, které jen shromáždí prach, ale někdy plní docela klíčové úkoly.

obraz na zeď
Author: katsrcool (Kool Cats Photography)
Source: http://www.flickr.com
Na příklad designerské poličky na knihy anebo malé předměty je najednou dobrý způsob na jejich shromážďování bez efektu zmatku a můžou zcela proměnit styl pokoje. Jiné zajímavé způsoby na dekoraci stěn to nádherné panely, obrázky, fotografie a nástěnná svítidla. Zajímavé dekorace na zeď můžou návrhnout úplnou proměnu interiéru – např. obvyklý soukromý pokoj se stane hezkým obývakém, anebo nádherným místem pro děti, nudná koupelna získá nádherný a nápaditý rys, a kuchyň se stane prostorem nejenom na jídlo.V určitém smyslu skoro všechno, co se nachází v interiéru – lampa, krytina nebo závěsy – plní nějakou dekorativní funkci, ale někdy stojí to za to – vybrat nějakou užásnou výzdobu stěny, která zdůrazní krásu interiéru. V prostorech, ve kterých je přitomný styl retro, skvělé budou výpadat takové motivy na stěně, jako tapety s průžkami, noty a staré filmové fotografie; ty poslední můžou být i ve formě fototapety buď na textil. Pokud jde o světlo, užásně vypadají retro svítidla. V interiéru stylizovaným nějakou odléhlou oblasti – třeba Tureckem, Čínou nebo Tibetem – vhodná dekorace stěn je docela důležitá, ale na štěstí nabídek je současně celá řáda – začínajíc od malby a končíc na hezkých vyšívaných plátnech.

V moderním interiéru rozsah možností je ještě větší – dle nálady nebo preferencí majitelé můžou zvolit tapety 3D, fototapety, plakáty v rámu buď na plátno, designerské hodiny (třeba ve stylu steampunk nebo art deco) a přílohy na stěnu ve tvaru jizdního kola anebo ozubených kol. Docela populární jsou i vzory geometrické, velice inspirované současným uměním. Aby mít jistotu, že aranžace pokoje bude užásně vyčnívat z jiných, můžete opatrně přemýšlet svůj plán anebo se zeptát někoho – na příklad návrháže anebo přítele.