barva

Tajemství designu interiéru - kdy nejlépe zvolit 3D obrazy nástěnné

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
wall jezero
Author: Sang yun Lee
Source: http://www.flickr.com
Každý interiér, zároveň v bytě a v pracovním místě, způsobuje nejlepší první dojem, když pokoj je dobře vybavený, a vybavení – v ohledu tvarů, velikosti a barev – sobě sluší. Není to, ačkoliv, jediný stylistický činitel, protože velmi důležité jsou také dekorace: jejich množství, spojení barev, forma a téma. Nejmíň fyzického prostoru zaberou, určitě, dekorace na zeď, proto nejlépe pečlivě podívat se na jejich populární druhy.

Vymalování nebo vytapetování pokoje je vymezené pro osoby, které v něm budou prožívat nejvíce času.

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
tapety pro děti
Source: pixabay
Pro hodně osob je pokoj nejlepším a nejbezpečnějším místem. Domov by měl být prostorem, ve kterém s potěšením žijeme, zveme své známe a příjemně se v něm cítíme.
V současné době máme nesčetné možnosti jak si vybavit vnitřek svého domu. Interiérový design je jedná z prvních záležitostí, jenž zaznamená každý člověk, který dorazí na návštěvu.

Extravagantní a módní způsoby na aranžmá interiérů – co dávají fototapety

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Jesień, fototapeta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obnova bytu je vždycky skvělá šance na úplnou proměnu pokoje. Nyní se na českém trhu nachází tolik různorodých novinek v designu interiérů, že nudné bíle stěny můžou bezproblémově zmízet, a místo nich – každý může vlastnit v obývaku, pokoji pro děti, buď dokonce koupelně něco opravdu avangardního. Subtilní ložnice s obrovskou kopií významných Arcimboldových maleb na celé stěně – proč ne? Díky různorodým přílohám a dekoracím doporučovaných odborními designéry není to vůbec žádná potíž, ale jen vrhol ledovce, pokud jde o nápadité způsoby na výzdobu stěn.