dekorace

Znalci jsou všude kolem nás. Mnoho lidí si říká, že dovede učinit moc věci, neříkejme, ale dělejme.

  • Posted on: 7 February 2019
  • By: addmean
nástěnné malby
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Hodně se setkáváme s tím, že nám kdosi něco poví a později to neučiní. Asi se to stává většině. Nechceme udělat konkrétní předmět v daném momentu a poté toho litujeme.
Za podmínky, že cosi chceme, je čas od času jednodušší to učinit a ne jenom o tom mluvit. Jestliže si přejeme mít hezké obydlí, utvořme si ho.

Jaké jsou populární a doporučené způsoby na úžásné aranžmá prostorů

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali svoje byty a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Hezky vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux anebo další prastaré památky dějin lidstva. Současně existuje více možnosti v aranžmá interiérů kromě průměrné malby – patří k nim plakáty, novodobé anebo tradiční tapety nebo digitálně tisknuté fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační výrobky, které v Česku a Evropě lámou rekordy popularity.

Novodobé a vyzkoušené způsoby na dekoraci stěn

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
tapety
Aranžmá interiéru je odvětví designu, o jež se zajímá v dnešní době velký počet lidí. Je to velice srozumitelné – proč by nezískat unikátní vzhled interiéru, jestli různorodé pozoruhodné způsoby jsou jednoduše na dosah? V dnešní době určitě nejlépe vědět, že některé dekorační přílohy a doplňky, třeba tapety trojrozměrné a kvalitní plakáty, jsou velmi doporučené nejvýznámějšími aranžérami, a není tak bez přičíny – dobře přizpůsobené jsou schopné konat pravdivé zázraky a absolutně proměnit byt.

Nejzajímavější způsoby na aranžmá prostoru – praktické tipy

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
tapety květiny
Současně se nachází celá řáda způsobů na výjimečnou metamorfózu svého bytu, ale nejefektivnější a zároveň nejsnadnější je pečovat o vysokou úroveň kvality, jestli jde o aranžmá interiérů. Každý může to obdržet třeba přes stejnou barvu stěn ve všech prostorech v bytě a podobný design nábytku, ale samozřejmě stojí to za to, se soustředit na různé dekorace, také ty na zeď. Ikdyž se to nezdá dekorace nejsou jedině drobnosti, které přede vším sbírají prach, ale mají ony zjevný vliv na celkový vzhled prostoru.

Populární plakáty na stěny – doporučované dekorativní výrobky

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
květiny, plakaty,
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
V pravděpodobně každém bytě stojí vlastnit nějaké předměty, kterých funkce je přede vším dekorační. Oživí to dokonce ty pokoje, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na pokoj nejčastěji vypadá líp, než několik menších obrázů. Díky takovým předmětům interiér získává svůj vlastní nádherný rys, jenž něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V pokoje osoby, která má ráda přírodu, často je možné najit tř. motivy lupení, včel, vyhlídek na jezera, ale zvláště – květin.