design

Vymalování nebo vytapetování pokoje je vymezené pro osoby, které v něm budou prožívat nejvíce času.

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
tapety pro děti
Source: pixabay
Pro hodně osob je pokoj nejlepším a nejbezpečnějším místem. Domov by měl být prostorem, ve kterém s potěšením žijeme, zveme své známe a příjemně se v něm cítíme.
V současné době máme nesčetné možnosti jak si vybavit vnitřek svého domu. Interiérový design je jedná z prvních záležitostí, jenž zaznamená každý člověk, který dorazí na návštěvu.

Hezká příroda v každém prostoru – fototapety s přírodními vzory

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
fototapety
Author: DA
Někdy někteří lidé touží po zahradách a hustých, čarovných lesech, ikdyž žíjou ve velkém městě a velmi hodnotí klady typického velkoměstského života. V dnešní době, ačkoliv, některé koncepty na design interiérů, umožňují aspoň částečné splnění takových přání, a proto samozřejmě stojí to za to, pravidelně dát si pozor na rozmanité novinky – můžou tehdy být skvělou inspiraci v průběhu obnovy bytu nebo přestěhování. Skvělý design interiéru není absolutně ledabylá věc, ale soubor technik , díky kterým každý prostor může se stát stylový a velmi funkční. Moc těchto způsobů funguje zároveň v pracovních místech, jak rovněž individuálních domech.

Nejzajímavější způsoby na aranžmá prostoru – praktické tipy

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
tapety květiny
Současně se nachází celá řáda způsobů na výjimečnou metamorfózu svého bytu, ale nejefektivnější a zároveň nejsnadnější je pečovat o vysokou úroveň kvality, jestli jde o aranžmá interiérů. Každý může to obdržet třeba přes stejnou barvu stěn ve všech prostorech v bytě a podobný design nábytku, ale samozřejmě stojí to za to, se soustředit na různé dekorace, také ty na zeď. Ikdyž se to nezdá dekorace nejsou jedině drobnosti, které přede vším sbírají prach, ale mají ony zjevný vliv na celkový vzhled prostoru.

Hezký pokoj pro děti jako ze snu

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
fototapety
Source: http://demur.pl/
Úžásný a útulný vzhled v dětském pokoji nyní je nejenom snadně možný, ale rovněž samá obnova netrvá většinou dlouho. Samozřejmě skoro všechno záleží na rozměru pokoje a věk dítěte, ale nejsou to jediné vážné činitelé, které stojí to za to, pozorovat – docela účelné řešení je pečovat o funkčnost vybavení, dokonce shodnost s zájmy a vkusem dětí.

Nápady na účelnou a čarovnou dekoraci zdí v kuchyni

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
vinylové tapety
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Tapety je dobrý způsob na získání docela módního a elegantního stylu. Teď, v ohledu látek a vzorů, velmi se líší od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, nepromakavým textilům, dnešní tapety se charakterizují dobrou trvalostí a můžou být přilepené tam, kde kdysi nebylo to možné – například v kuchyni anebo záchodě.