domu

Jaké fototapety volit do nevelkého bytu.

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
fototapety
Author: Douglas Scortegagna
Source: http://www.flickr.com
Jestli dělame generální opravu našeho bytu musíme pamatovat několik pravidel, díky kterém všechno bude jednodušší a naš byt bude vypadal lepé. Zásady nejsou složité a ulehčí nám renovace. Velmi modné v moderních domach je jednoduchost a minimalizmus. Většina všichní z nás mají přílis hodně věcí. Někdy dobře něco vyhodit, některé věcí doopravdy jsou nám zbytečné. Pokud je vyhodite uzískate víc mista pro předměty, které jsou nejpodstatnější.
Tags: 

Jaké jsou populární a doporučené způsoby na úžásné aranžmá prostorů

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali svoje byty a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Hezky vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux anebo další prastaré památky dějin lidstva. Současně existuje více možnosti v aranžmá interiérů kromě průměrné malby – patří k nim plakáty, novodobé anebo tradiční tapety nebo digitálně tisknuté fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační výrobky, které v Česku a Evropě lámou rekordy popularity.

Nejzajímavější způsoby na aranžmá prostoru – praktické tipy

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
tapety květiny
Současně se nachází celá řáda způsobů na výjimečnou metamorfózu svého bytu, ale nejefektivnější a zároveň nejsnadnější je pečovat o vysokou úroveň kvality, jestli jde o aranžmá interiérů. Každý může to obdržet třeba přes stejnou barvu stěn ve všech prostorech v bytě a podobný design nábytku, ale samozřejmě stojí to za to, se soustředit na různé dekorace, také ty na zeď. Ikdyž se to nezdá dekorace nejsou jedině drobnosti, které přede vším sbírají prach, ale mají ony zjevný vliv na celkový vzhled prostoru.

Jak lepit fototapety?

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
fototapety
Author: Demural
Source: Demural
Pro většinu z nás byt je nejvyznamnějším místem. V tomto prostoru trávíme nejvíc času. Je to dostatečný důvod pro výborné dbání o tento prostor. Velice základní je, aby náš byt byl pěkně vybavený. Můžeme Vám slibit, že nemusí stát to velké prachy. Samozřejmě nevždycký je to lehké, ale vždycky se to vyplati. Chceme doporučit Vám několik jednoduchým tipů na rychlé a jednoduché obnovení domu. V naším článku chceme napisat víc o zdobení zdí, které jsou velice zakládní častí naších domů.

Tajemství aranžmá prostorů – jak nápaditě vydekorovat koupelnu

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
plakaty
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Když někdo současně doporučuje fototapety pro koupelnu, vůbec to neznamená že je to nesmysl. Je dokonce naopak – díky používaní docela odolných, vodotěsných látek fototapety se neničí a dobře vzdorují času a vodě. Fototapety můžou např. proměnit syrové, úplně obvyklé místa proměnit v půvabný obývak nebo útulnou koupelnu s baječným designem. Díky pozoruhodným nabídkám výrobků do výzdoby interiérů máte možnost vyzdobit koupelnu nebo záchod nádherně, okamžitě a tvořivě, tak aby vhodně obrazovala vkus a zájmy bydlících. To se týče zároveň tradičních koupelen které se nacházejí v domu, a věřejných záchodů pro obchodní prostory.