fotografie

Znalci jsou všude kolem nás. Mnoho lidí si říká, že dovede učinit moc věci, neříkejme, ale dělejme.

  • Posted on: 7 February 2019
  • By: addmean
nástěnné malby
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Hodně se setkáváme s tím, že nám kdosi něco poví a později to neučiní. Asi se to stává většině. Nechceme udělat konkrétní předmět v daném momentu a poté toho litujeme.
Za podmínky, že cosi chceme, je čas od času jednodušší to učinit a ne jenom o tom mluvit. Jestliže si přejeme mít hezké obydlí, utvořme si ho.

Nejlepší nápady na kouzelnou výzdobu koupelny

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
Panele szklane w kuchni
Author: Colour Glass
Source: Colour Glass
Během obnovy koupelny třeba se postárat o ohromné množství mnohých činností, takových jako tř. volba dobře fungujících sprch, klozetů a komfortních umyvadel, hezká keramika koupelnová, světlé lampy, a rozhodně estetické vlastnosti – přizpůsobení látek, dekorativních výrobků a barev. Protože tyto věci silně ovlivňují pohodlí během používání koupelny, nejlépe obětovat nějakou dobu na napsaní seznamu, co by v koupelně se muselo nacházet a určitě, jak vypadat – přece nejčastějí koupelnové zařízení patří k predmětům, které slouží na nejméně několik let.

Jaké jsou populární a doporučené způsoby na úžásné aranžmá prostorů

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali svoje byty a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Hezky vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux anebo další prastaré památky dějin lidstva. Současně existuje více možnosti v aranžmá interiérů kromě průměrné malby – patří k nim plakáty, novodobé anebo tradiční tapety nebo digitálně tisknuté fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační výrobky, které v Česku a Evropě lámou rekordy popularity.

Hezká příroda v každém prostoru – fototapety s přírodními vzory

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
fototapety
Author: DA
Někdy někteří lidé touží po zahradách a hustých, čarovných lesech, ikdyž žíjou ve velkém městě a velmi hodnotí klady typického velkoměstského života. V dnešní době, ačkoliv, některé koncepty na design interiérů, umožňují aspoň částečné splnění takových přání, a proto samozřejmě stojí to za to, pravidelně dát si pozor na rozmanité novinky – můžou tehdy být skvělou inspiraci v průběhu obnovy bytu nebo přestěhování. Skvělý design interiéru není absolutně ledabylá věc, ale soubor technik , díky kterým každý prostor může se stát stylový a velmi funkční. Moc těchto způsobů funguje zároveň v pracovních místech, jak rovněž individuálních domech.

Nápady na účelnou a čarovnou dekoraci zdí v kuchyni

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
vinylové tapety
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Tapety je dobrý způsob na získání docela módního a elegantního stylu. Teď, v ohledu látek a vzorů, velmi se líší od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, nepromakavým textilům, dnešní tapety se charakterizují dobrou trvalostí a můžou být přilepené tam, kde kdysi nebylo to možné – například v kuchyni anebo záchodě.