fototapety

Jak hned získat hezký vzhled nového interiéru

 • Posted on: 29 August 2018
 • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít hezký a vynikající interiér nemusí znamenát travení mnoha dnů na nákupech zařízení a dekoračních příloh. V současné době již kratce po podstátní obnově stěn každý může vlastnit kouzelnou výzdobu, po jež stáčí jen zvolit kvalitní nábytek a ostatní vybavení. Soudobé dekorace umožňují hned a snadně získat na zdech hezké, velkoplošné a docela odolné fotky.

Tapety s motivem květinovým.

 • Posted on: 11 July 2018
 • By: addmean
květiny
Author: Valdemar Fishmen
Source: http://www.flickr.com
Vybavení bytu není snadné. Musíte dobře přemyslet každé nejmenší předsevzetí, protože jejich změna může být problémem. Každý pokoj je podstatný, jestli chceme cítit se komfortně ve vlastním domově. Velice podstatný je pokoj pro hosty. Je určité, že každý z nás chce být dobrým rodičem.

Hezká příroda v každém prostoru – fototapety s přírodními vzory

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
fototapety
Author: DA
Někdy někteří lidé touží po zahradách a hustých, čarovných lesech, ikdyž žíjou ve velkém městě a velmi hodnotí klady typického velkoměstského života. V dnešní době, ačkoliv, některé koncepty na design interiérů, umožňují aspoň částečné splnění takových přání, a proto samozřejmě stojí to za to, pravidelně dát si pozor na rozmanité novinky – můžou tehdy být skvělou inspiraci v průběhu obnovy bytu nebo přestěhování. Skvělý design interiéru není absolutně ledabylá věc, ale soubor technik , díky kterým každý prostor může se stát stylový a velmi funkční. Moc těchto způsobů funguje zároveň v pracovních místech, jak rovněž individuálních domech.

Zařídime dům na vsi

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
Příklad 3D tapet
Author: Fixar
Source: fixar.de
Kdy kupujeme dům na vesnici měni se celé naší žití. Musime zvyknout na nové okolnosti. Musíme bysme též myslet na vnitřek našeho nového domu. Neobvykle podstatné je, aby dům zařidit podle vlastního vkusu. Jenom tehdy budeme se citit volně. Vyplati se čist nějaké časopisy, které se orientují na zařízení domů.

Nejpozoruhodnější dekorační přílohy – co dobře sluší kuchyni

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
obrazy do kuchyně
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Výběr nových dekorací do kuchyně nikdy není jednoduchý úkol, z tohoto důvodu nejlépe toho . Moc záleží na mnohých činitelech – osobnímu vkusu majitelů, ploše prostoru, přítomnosti a počtu oken, druhu nábytku a jiného zařízení. Proto skvělé řešení je opatrně uvidět různorodé typy dekoračních příloh a přemýšlet, co by mělo kuchyni opravdu dobré slušit – velice užitečné je v takové situaci poznat dnešní módu v aranžaci interiérů. Díky tomu můžete odhalit několik užitečných nápověd a pozoruhodných novinek. Stojí to za to, pamatovat, že moderní kuchyň by měla vypadat nejenom hezky, ale také komfortně.

Extravagantní a módní způsoby na aranžmá interiérů – co dávají fototapety

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
Jesień, fototapeta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obnova bytu je vždycky skvělá šance na úplnou proměnu pokoje. Nyní se na českém trhu nachází tolik různorodých novinek v designu interiérů, že nudné bíle stěny můžou bezproblémově zmízet, a místo nich – každý může vlastnit v obývaku, pokoji pro děti, buď dokonce koupelně něco opravdu avangardního. Subtilní ložnice s obrovskou kopií významných Arcimboldových maleb na celé stěně – proč ne? Díky různorodým přílohám a dekoracím doporučovaných odborními designéry není to vůbec žádná potíž, ale jen vrhol ledovce, pokud jde o nápadité způsoby na výzdobu stěn.

Pages