interiér

Fototapeta - největší hit poslední doby, který překvapí každého milovníka pěkných interiérů

  • Posted on: 3 May 2019
  • By: addmean
fototapety do ložnice
Author: Pixers
Source: Pixers
Sníš o výjimečném bytě? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád svěží ozdoby a nápadité interiérové doplňky? Fototapety určitě Tě překvapí!

Jak hned získat hezký vzhled nového interiéru

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít hezký a vynikající interiér nemusí znamenát travení mnoha dnů na nákupech zařízení a dekoračních příloh. V současné době již kratce po podstátní obnově stěn každý může vlastnit kouzelnou výzdobu, po jež stáčí jen zvolit kvalitní nábytek a ostatní vybavení. Soudobé dekorace umožňují hned a snadně získat na zdech hezké, velkoplošné a docela odolné fotky.

Jaké jsou klíčové vlastnosti módních dekorativních příloh nástěnných

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
tapeta
Author: Praktiker
Source: PRAKTIKER
Když je potřebná obnova nebo nové zařízení interiérů, lidé berou inspiraci z mnohých zdrojů. Dnes ohromné množství informací o nových jevech v aranžaci prostorů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích výsledky ukázují koníčkáře, blogerové a často i sámi aranžérové. Když někdo se o to zajímá, ví, že nyní rekordy popularity lámou moderní fotografické obrazy, které tvoří v celém prostoru jakýsi stejný motiv – některé jsou dostupné v trojrozměrných variantech.

Čím je odborná aranžace interiérů – různé návrhy

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
kancelář
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/
Dobrá aranžace interiérů není ledabyle úkol, a to se týče rozmanitých místností – tř. obchodních prostorů, restaurací buď hotelů. Udělat z obyčejného prostoru krásný zakoutek, jenž se zajímavě odlišuje od okolí je pravdivé umění a potřebná je znamenitá znalost, praxe, kreativita a dobré materiály.

Krásné a jedinečné dekorace na stěn

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
dekorace na stěn
Author: ruda472000
Source: http://www.flickr.com
Současně je hodně způsobů na neobvyklou proměnu interiéru a jiných prostorů, ale nekaždý ví, jaký je v daným prostoru nejlepší. Je to možné díky stejné anebo kontrastující bárvě stěn anebo podobnému designu nábytku, ale rozhodně stojí to za to, také všimnout dekorace na zeď. Přes své zdání dekorace a dekorační přílohy nejsou jedině harampádí, jež pouze shromážďují špínu, ale někdy splňují velmi klíčové funkce.