obrazy

Nádherné vzory designu obývaku, kanceláři a jiných interiérů

  • Posted on: 9 February 2019
  • By: addmean
foto
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Ložnice, kancelář a obývací pokoj jsou prostory, které mají nejméně jednou společnou vlastnost – velmi klíčový je tam půvabný a příjemný vzhled. Je možné to obdržet na různé způsoby, ale takové jež návrhují možnost dokonalého přizpůsobení dekorací k všem možným podmínkám jsou považované za vzácnost. Bylo to dřívěj velice obtížné, ale v současné době to umožňují různorodé novodobé dekorativní zboží – zejména doporučované jsou fototapety a fotografické obrazy vytisknuté na trvalých látkách.

Tajemství designu interiéru - kdy nejlépe zvolit 3D obrazy nástěnné

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
wall jezero
Author: Sang yun Lee
Source: http://www.flickr.com
Každý interiér, zároveň v bytě a v pracovním místě, způsobuje nejlepší první dojem, když pokoj je dobře vybavený, a vybavení – v ohledu tvarů, velikosti a barev – sobě sluší. Není to, ačkoliv, jediný stylistický činitel, protože velmi důležité jsou také dekorace: jejich množství, spojení barev, forma a téma. Nejmíň fyzického prostoru zaberou, určitě, dekorace na zeď, proto nejlépe pečlivě podívat se na jejich populární druhy.

Nejzákladnější vlastnosti člověka je zdraví. Od toho záleží jak se bude vyvíjet

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
fototapety sport
Author: Forest and Kim Starr
Source: http://www.flickr.com
24 hodin na den není vůbec málo. Je to dostatečný čas na práci, sen, jídlo a rovněž na setkání se svými nejbližšími a další práce, které s radostí vykonáváme v domě eventuálně kamsi v přírodě.

Nejzajímavější způsoby na aranžmá prostoru – praktické tipy

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
tapety květiny
Současně se nachází celá řáda způsobů na výjimečnou metamorfózu svého bytu, ale nejefektivnější a zároveň nejsnadnější je pečovat o vysokou úroveň kvality, jestli jde o aranžmá interiérů. Každý může to obdržet třeba přes stejnou barvu stěn ve všech prostorech v bytě a podobný design nábytku, ale samozřejmě stojí to za to, se soustředit na různé dekorace, také ty na zeď. Ikdyž se to nezdá dekorace nejsou jedině drobnosti, které přede vším sbírají prach, ale mají ony zjevný vliv na celkový vzhled prostoru.

Nápady na účelnou a čarovnou dekoraci zdí v kuchyni

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
vinylové tapety
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Tapety je dobrý způsob na získání docela módního a elegantního stylu. Teď, v ohledu látek a vzorů, velmi se líší od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, nepromakavým textilům, dnešní tapety se charakterizují dobrou trvalostí a můžou být přilepené tam, kde kdysi nebylo to možné – například v kuchyni anebo záchodě.