pokoj

Jak hned získat hezký vzhled nového interiéru

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít hezký a vynikající interiér nemusí znamenát travení mnoha dnů na nákupech zařízení a dekoračních příloh. V současné době již kratce po podstátní obnově stěn každý může vlastnit kouzelnou výzdobu, po jež stáčí jen zvolit kvalitní nábytek a ostatní vybavení. Soudobé dekorace umožňují hned a snadně získat na zdech hezké, velkoplošné a docela odolné fotky.

Jaké jsou populární a doporučené způsoby na úžásné aranžmá prostorů

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali svoje byty a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Hezky vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux anebo další prastaré památky dějin lidstva. Současně existuje více možnosti v aranžmá interiérů kromě průměrné malby – patří k nim plakáty, novodobé anebo tradiční tapety nebo digitálně tisknuté fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační výrobky, které v Česku a Evropě lámou rekordy popularity.

Novodobé a vyzkoušené způsoby na dekoraci stěn

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
tapety
Aranžmá interiéru je odvětví designu, o jež se zajímá v dnešní době velký počet lidí. Je to velice srozumitelné – proč by nezískat unikátní vzhled interiéru, jestli různorodé pozoruhodné způsoby jsou jednoduše na dosah? V dnešní době určitě nejlépe vědět, že některé dekorační přílohy a doplňky, třeba tapety trojrozměrné a kvalitní plakáty, jsou velmi doporučené nejvýznámějšími aranžérami, a není tak bez přičíny – dobře přizpůsobené jsou schopné konat pravdivé zázraky a absolutně proměnit byt.

Populární plakáty na stěny – doporučované dekorativní výrobky

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
květiny, plakaty,
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
V pravděpodobně každém bytě stojí vlastnit nějaké předměty, kterých funkce je přede vším dekorační. Oživí to dokonce ty pokoje, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na pokoj nejčastěji vypadá líp, než několik menších obrázů. Díky takovým předmětům interiér získává svůj vlastní nádherný rys, jenž něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V pokoje osoby, která má ráda přírodu, často je možné najit tř. motivy lupení, včel, vyhlídek na jezera, ale zvláště – květin.

Místnost pro naše ratolesti je mnohdy nejtěžší věci, kterou tvoříme, ale taký mnohdy tou nejmilejší.

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
dětský pokoj
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
Děti jsou nedílnou a ojedinělou součásti naší existence. To jací budou, ve velké míře závisí na nás. Od začátku se započínají rozvíjet a utvářet svůj individuální charakter, kterým nás později okouzlují. Milují různé odstíny barev, všelijaké drobnůstky.

Pages